Pasaules čempionāts 2012

Biļaļetdinovs: uzvaru veltām 'Lokomotiv' 21.05.2012

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Zinetula Biļaļetdinovs pēc valstsvienības uzvaras 2012.gada pasaules čempionātā uzsvēra, ka panākums ir veltīts Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai, kas gāja bojā aviokatastrofā pērnā gada septembrī.

Malkins atzīts par pasaules čempionāta MVP 21.05.2012

Par 2012.gada pasaules hokeja čempionāta vērtīgāko spēlētāju žurnālistu aptaujā atzīts jauno pasaules čempionu Krievijas izlases uzbrukuma līderis Jevgeņijs Malkins.

Čehija otro gadu pēc kārtas izcīna PČ bronzas medaļas 21.05.2012

Par pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas ieguvējiem svētdien kļuva Čehijas hokeja izlase, kas finālā par trešo vietu ar rezultātu 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) pārspēja vienu no turnīra mājiniecēm Somiju.

Krievijas hokejisti atgūst pasaules čempionu titulu 1 21.05.2012

Pēc trīs gadu pārtraukuma pasaules čempionu titulu atkal ieguva Krievijas hokeja izlase, kas finālmačā ar rezultātu 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) pārspēja Slovākijas valstsvienību.

PČ hokejā Somijas-Krievijas un Čehijas-Slovākijas izlašu dueļos noskaidros finālistus 19.05.2012

Pasaules čempionātā hokejā sestdien Helsinkos notiks pusfināla spēles, kurā Somijas - Krievijas un Čehijas - Slovākijas izlašu dueļos noskaidros finālistus, kā arī komandas, kuras cīnīsies par bronzas medaļām.

Kanāda ar pārliecinošu uzvaru noslēdz grupu turnīru 15.05.2012

Ar pārliecinošu uzvaru pasaules čempionāta pirmo posmu Helsinku grupā otrdien noslēdza Kanādas hokeja izlase, kas ar 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) pieveica Baltkrieviju.

Vārtos šovakar Jučers; Rēdlihu pirmajā maiņā nomaina Ķēniņš 15.05.2012

Latvijas izlases vārtus šovakar mačā pret Zviedriju sargās Māris Jučers, bet spēlei kā otrais tiks pieteikts Ervīns Muštukovs. Tāpat notikušas dažas interesantas izmaiņas arī maiņu virknējumos. Miķeļa Rēdliha vietu pirmajā maiņā šovakar ieņems Ronalds Ķēniņš.

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta pēdējā mačā tiekas ar Zviedriju 15.05.2012

Latvijas hokeja izlase šodien savā pēdējā pasaules čempionāta spēlē spēkojas ar vienu no turnīra saimniecēm Zviedriju.

Kazahstāna zaudē vietu PČ augstākajā divīzijā 15.05.2012

Uzvaru pasaules čempionāta spēlē pirmdien izcīnīja Somijas hokeja izlase, kas ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pieveica Kazahstānas vienību.

Krievija grupu turnīru noslēdz bez zaudējumiem; Itālija zaudē vietu PČ augstākajā divīzijā 15.05.2012

Bez zaudējumiem pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīru pirmdien noslēdza Krievija izlase.

Latvija pēc zaudējuma atvadās no cerībām uz ceturtdaļfinālu 1 15.05.2012

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē pirmdien ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās Dānijas valstsvienībai, zaudējot arī teorētiskas iespējas cīnīties par iekļūšanu turnīra ceturtdaļfinālā

Daugaviņš pret Dāniju spēlēs, par spīti kājas pirksta lūzumam 14.05.2012

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē pirmdien Stokholmā pret Dāniju varēs rēķināties arī ar uzbrucēju Kasparu Daugaviņu, kurš, par spīti labās kājas mazā pirksta lūzumam, pirmdien rīta pusē piedalījās ieslidošanās treniņā.

Latvijas hokejistiem PČ svarīgs mačs pret Dāniju 14.05.2012

Latvijas hokeja izlase šodien sestajā pasaules čempionāta spēlē samēro spēkus ar Dānijas valstsvienību.

Krievijai 'sausā' uzvara pār Čehiju 14.05.2012

Joprojām pasaules hokeja čempionātu bez zaudējumiem aizvada Krievijas valstsvienība, kas svētdien ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Čehijas izlasi.

Norvēģija apkauno Vāciju un pietuvojas ceturtdaļfinālam 14.05.2012

Norvēģijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionātā Stokholmas grupā guva negaidīti pārliecinošu uzvar 12:4 pār Vāciju, tādējādi sperot platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā.